Takita İle Şekere Elveda

Sosyal Medyada Biz

Devami için…

Tarifler

Devamı için…

Sıkça Sorulan Sorular

Devamı için…

Haberler

Devamı için…

Takita Reçelmiks

750g. temizlenmiş ve yıkanmış çilek derince bir tencereye koyulduktan sonra bir şişe (375g.) Reçelmiks eklenir. Kaynamadan sonra, orta ateşte istenilen kıvama göre 15-20 dakika kadar pişirme işlemine devam edilir. Pişirme işlemi sonunda bir kavanoza alınarak soğumaya bırakılır.

15319039_1407309945970673_3883745807189338407_n

Neden Takita ?

Takita ürünlerini nereden satın alabilirim?

Yeni çıkan ürünlerimiz de dahil olmak üzere tüm ürünlerimizi www.takitaonline.com‘dan sipariş edebilirsiniz. Ayrıca tüm ürünlerimizi Migros, Carrefour, Kipa, Metro, Özdilek ve İstanbul, Ankara ve İzmir’deki seçkin yerel marketlerde bulabilirsiniz. Aromalı şekerlerimizi Rossmann ve Gratis mağazalarında bulabilirsiniz. Bulamadığınız ürünler için lütfen mağaza yetkililerine danışınız.

Takita ürünlerini hangi oranlarda kullanmam gereklidir?

Formtat 60, Reçelmiks ve Diyabetik Toz Tatlandırıcı’nın kullanılmasında dönüşüm tablosu gibi karmaşık hesaplamalara gerek kalmaksızın, annenizin şekerle hazırlanan tarifini şeker yerine aynı miktarlarda bu ürünleri kullanarak uygulayabilirsiniz. Çünkü bu ürünler şekere eş hacim ve yoğunluk sağlayan özel karışımlardır. Yalnızca Toz Tatlandırıcı Plus, tatlılığı normal şekere göre iki kat arttırılmış olduğundan, kullanılacak şeker miktarının yarısı kadar kullanılması gerekmektedir.

Takita ürünleri gluten içerir mi?

Takita ürünlerinde gluten ihtiva eden herhangi bir içerik bulunmaz, bu sebepten dolayı Takita ürünlerinde gluten analizi testi yapılmaz.

Takita ürünleri laktoz içerir mi?

Takita Tablet Tatlandırıcı’lar hariç, Takita ürünleri laktoz içermez.

Yeni Çıkan Ürünlerimiz

002A1486
Stevia Zero Toz Tatlandırıcı
Diyabetik Kakaolu Puding
Light Kek Karışımı – Kakaolu
Stevia Zero Kahverengi Toz Tatlandırıcı
Diyabetik Vanilyalı Puding

Sağlıklı Olmak İçin 6 Adım

Şekeri Azaltın

Alkolü Azaltın

Meyve Ve Sebze Tüketiminizi Artırın

6 Steps for being healty3

Tuzu Azaltın

Katı Yağ Alımını Azaltın

Daha Fazla Su İçin